Intro

22bet bonus

22bet_bonus

Skorzystanie z bonusu powitalnego w serwisie 22bet pomoże nam wejść do gry pewnym krokiem. Dzięki niektórym bonusom powitalnym możemy nawet podwoić stawkę wpłaconego depozytu. W ten sposób nawet nasza potencjalna strata będzie wydawała się znacznie mniej dotkliwa. Poniżej zrecenzujemy najważniejsze informacje dotyczące bonusów i zwrócimy uwagę na to, jakie warunki należy spełnić, aby zakwalifikować się do bonusów powitalnych po zarejestrowaniu konta. Oferowany przez operatora 22bet bonus powitalny dla kategorii sportowych oraz esportowych polega na przyznaniu dodatkowych 100% od kwoty pierwszego depozytu. Aby zakwalifikować się do tej promocji, powinniśmy wpłacić na zweryfikowane konto kwotę nie mniejszą niż 1 euro. Pamiętajmy również o tym, że kwota, która zostanie podwojona podczas uznania bonusu powitalnego, nie może przekroczyć 122 euro. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie wpłacenie pełnej kwoty, czyli 122 euro. Możemy wówczas poprosić usługodawcę 22bet o maksymalny bonus powitalny, co da nam łącznie 244 euro na rozgrywkę.

Oferta podwojenia pierwszego depozytu w ramach bonusu powitalnego jest powszechną praktyką wśród bukmacherów i kasyn internetowych. Mimo wszystko 22bet wyróżnia się na tle innych nawet w tym przypadku. Mianowicie operator podwaja depozyt nawet w przypadku wpłaty minimalnej kwoty. W odróżnieniu od innych kasyn 22bet nie stosuje dolnego limitu wpłaty. Uważamy, że bonusy i okresowe promocje w 22bet charakteryzują się uczciwymi warunkami. Usługodawca nie stosuje żadnych haczyków i nie zastawia pułapek na konsumenta. Otrzymany bonus możemy rozdysponować na dowolne gry, aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie. Jeszcze ciekawsze promocje 22bet stosuje w przypadku gier slotowych. Jeżeli wykorzystaliśmy już nasz bonus powitalny, nadal możemy uzyskać od serwisu bonusy promocyjne w kasynie. Kolejny depozyt w wysokości 50 euro, który wpłacimy na rzecz gier kasynowych, zostanie zwiększony o 22%. Dodatkowo usługodawca 22 bet dorzuci do naszego konta 22 darmowe spiny. Naprawdę warto skorzystać z tej okazji!

Nawet kiedy wykorzystamy bonusy powitalne i najbardziej powszechne promocje, 22bet nadal zaskakuje swoich stałych klientów. Warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ w serwisie często pojawiają się promocje dotyczące zakładów akumulacyjnych. Warto również wspomnieć o tym, że w serwisie 22bet nie musimy wpisywać żadnych kodów promocyjnych. Bonusy aktywujemy ręcznie podczas składania depozytu na rzecz rozgrywki. Na przykład, gdy wpłacamy nasze pierwsze 122 euro i chcemy skorzystać z oferty podwojenia depozytu, musimy zaznaczyć rubrykę z napisem „weź udział w ofercie bonusowej”. Dla niektórych użytkowników może to być na początku nieco mylące, ponieważ inni operatorzy korzystają z klasycznych kodów bonusowych. Sumarycznie, możemy jednak przyznać, że właściciel 22bet poszedł klientom na rękę. Nie musimy martwić się zawiłymi kodami. Wystarczy, że wyrazimy chęć wzięcia udziału w promocji. Na koniec pamiętajmy o tym, że większość bonusów dostępnych w 22bet musimy spieniężyć w okresie maksymalnie 7 dni.


Istotne wiadomości