Intro

22bet Szwajcaria

Szwajcaria jest wyjątkowym krajem pod kątem przyznawania pozwoleń na działania firm bukmacherskich. Wynika to przede wszystkim z jej podziału administracyjnego na kantony. Każdy z nich wydaje zezwolenia na prowadzenie działalności umożliwiającej obstawianie graczom zakładów online. Jako, że bukmacherka była, jest i zapewne nadal będzie popularna, a ilość bukmacherów będzie rosła, postanowiliśmy wziąć pod lupę 22bet. Dlaczego warto założyć tam konto? Co czeka nowych graczy? Aby poznać odpowiedzi na te oraz inne pytania, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

Wyjątkowe promocje dla 22bet Szwajcaria zarejestrowanych graczy

Dobry bukmacher musi wiedzieć, że promocje są czymś, co zachęca nowych graczy do skorzystania z jego oferty. W dzisiejszych czasach jest ogromna konkurencja i 22bet Szwajcaria dobrze o tym wie. Jednym z przykładów hojności tego bukmachera jest bonus powitalny, w ramach którego można otrzymać do 122 EUR na start. Ale to nie jest wszystko, ponieważ 22bet Szwajcaria chce wynagrodzić tych, którzy oczekują zwiększenia pierwszego depozytu. Dla nich jest skierowana oferta 100% podwojenia pierwszej wpłaty, aż do 300 EUR.

Powyższe dwie oferty były już bardzo dobre, jednak na tym nie może się skończyć. 22bet Szwajcaria dla swoich graczy oferuje wyjątkowy bonus, który pozwala im na odbiór prezentu z tytułu serii przegranych zakładów. Doświadczeni gracze wiedzą, że nie zawsze ma się szczęście i można trafić dany kupon, a czasem nawet wręcz przeciwnie – seria nieudanych zakładów może trwać przez kilka dni. Szwajcarscy gracze mogą odebrać ten wyjątkowy bonus jako motywację oraz jednocześnie zachętę, by nie zrażać się swoimi niepowodzeniami.

22bet to nie tylko bonusy na zakłady sportowe, ale również bonusy na kasyno, które jest coraz chętniej wybieraną formą rozrywki przez graczy. Jak najbardziej warto z nich skorzystać, ponieważ można go wykorzystać na tak popularne gry jak Blackjack, ruletka, a nie można zapomnieć o lubianych przez graczy automatów charakteryzujących się ogromną dynamiką gry.

Łatwy i prosty interfejs 22bet Szwajcaria

Jednym z powodów, dla których 22bet jest jednym z lepszych bukmacherów w Szwajcarii jest prosty i jasny wygląd strony. Często zdarza się, że gracze nie potrafią znaleźć swoich ulubionych zakładów. 22bet Szwajcaria wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i sprawił, że wszelkie zakłady są dostępne po lewej stronie, z których można wybrać ten, który chce się obstawić.

22bet Szwajcaria zakłady sportowe

Dużą zaletą 22bet Szwajcaria jest to, że gracze mogą skorzystać z bogatej oferty zakładów. Są to nie tylko znane zakłady typu 1×2, handicap, powyżej/poniżej, ale również zakłady specjalne. Dodatkowo zachętą jest duża ilość lig oraz dyscyplin, które można obstawić. Często są to nawet te nietypowe, niespotykane u innych bukmacherów. Okazuje się, że nawet w naszym kraju można znaleźć miłośników nieznanych szerzej sportów w Szwajcarii jak kabbadi czy teqball. Wszystko to jest okraszone przyjemnym wyglądem, który zachęca do skorzystania z oferty 22bet Szwajcaria. Na plus warto odnotować możliwość pobrania aplikacji mobilnej sprawiającej, że wystarczy jedynie posiadanie smartfona oraz połączenia z internetem, by móc obstawiać zakłady w każdym czasie i w każdym miejscu!


Istotne wiadomości