Intro

22bet wypłata

22bet_withdrawal

Po zapoznaniu się z metodami wpłat w serwisie 22bet przejdźmy do podsumowania tego, w jaki sposób wyglądają wypłaty zarobionych pieniędzy. Warto na samym początku zaznaczyć, że maksymalny wolumen wypłaty został ograniczony do kwoty 600 000 euro. Pomimo tego ograniczenia większość z nas nie będzie jednak musiała przejmować się tym, że prędko przekroczymy ten pułap. Musielibyśmy mieć naprawdę dużo szczęścia podczas rozgrywki! Zanim będziemy musieli przejmować się tym, że osiągniemy limit wypłaty środków, musielibyśmy podjąć się gier na bardzo wysokich kursach i stawkach. Dużym plusem 22bet jest jednak minimalna stawka wypłaty środków. Operator pozwala nam wypłacić pieniądze już od jednego euro. Dzięki temu nie musimy martwić się tym, że nie nagromadzimy odpowiedniej ilości pieniędzy wymaganej do wypłaty. Zgodnie z tym, co możemy przeczytać w regulaminie dostępnym na stronie głównej 22bet, największy możliwy kurs podczas rozgrywki wynosi 200. Sytuacja nie ulega zmianie niezależnie od wybranego zakładu. Podobnie jest w przypadku maksymalnej wypłaty środków. Kwota maksymalnego jednorazowego zlecenia wypłaty jest taka sama niezależnie od zakładu, na którym ją wygramy.

Pomimo tego, że szanse na wygranie takiej kwoty są niewielkie, nikt nie może zabronić nam gonić za marzeniami. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej zasadzie, która panuje w serwisie 22bet. Aby dokonać wypłaty środków, nie możemy złamać zasad regulaminu. Przykładowo, serwis jest zobowiązany do odmówienia nam wypłaty, jeżeli zaszło podejrzenie dotyczące tego, że zdeponowane pieniądze pochodziły z kradzieży. Wówczas wypłata zostanie zablokowana do momentu wyjaśnienia całego zajścia z bankiem. Pamiętajmy również o tym, aby mieć plany dotyczące wypłaty pieniędzy. W ten sposób unikniemy nieprzyjemności podczas próby wypłacenia zgromadzonych środków. Pomimo tego, że operator bet22 nie stosuje niskich limitów wypłaty, inaczej może być w przypadku parabanku lub innej firmy płatniczej, na którą chcemy przelać sobie pieniądze. Niektóre prywatne spółki finansowe stosują niekorzystne limity jednorazowych wpłat i wypłat.

Upewnijmy się również co do tego, że wypłacamy zarobione pieniądze w taki sam sposób, w jaki wpłaciliśmy je do serwisu 22bet. Usługodawca wymaga od nas tego, aby metoda wypłaty środków była taka sama jak metoda wpłaty. Co najważniejsze, sprawdźmy lokalne prawo. Jeżeli korzystanie z instytucji hazardowych jest nielegalne w kraju, w którym się aktualnie znajdujemy, tym samym łamiemy regulamin 22bet. Istotnym elementem związanym z wpłatami i wypłatami są również promocje i bonusy powitalne oferowane przez 22bet. Znajdziemy tam mnóstwo dodatkowych spinów promocyjnych, dodatkowych depozytów oraz innych udogodnień dla graczy. Musimy jednak wyrazić chęć skorzystania z nich, aby operator doliczył dodatkowe środki do naszego konta. Jeżeli zapomnimy o doliczeniu darmowych spinów lub zwiększonego depozytu przed wypłatą środków, po zleceniu przelewu nie będziemy mogli skorzystać z promocji.


Istotne wiadomości