Intro

22BET Kolumbia

22BET Kolumbia to jedna z najsławniejszych firm bukmacherskich, która działa na całym świecie – w tym również i Kolumbii. Czy marka ta posiada licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju? Co wyróżnia tego bukmachera od innych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższej recenzji!

22BET Kolumbia – czy to legalne?

22BET to marka, której początki sięgają już 2007 roku z inicjatywy Betb2b.com, która wraz z 1XBET należała do jednego z najbardziej znanych bukmacherów w Rosji. Ostatnia z nich była nawet sponsorem kilku klubów piłkarskich, w tym Chelsea FC oraz Liverpool FC. 22BET Kolumbia została powołana do życia w 2018 r., na podstawie przyznanej bukmacherowi przez rząd Curaçao licencji na prowadzenie działalności (Curaçao eGaming n° 8048). Na jej podstawie gracze z Kolumbii mogą obstawiać zakłady sportowe nie tylko w peso kolumbijskich, ale i w dolarach oraz euro. Co więcej, bukmacher ten oferuje nowym graczom z Kolumbii bonus powitalny, o którym opowiemy poniżej.

Bonus na start od 22BET Kolumbia

Nowi użytkownicy 22BET Kolumbia po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera, mogą liczyć na bonus powitalny. Zgodnie z zapewnieniami bukmachera na jego oficjalnej stronie internetowej, bonus ten może wynosić nawet do 420,000 peso kolumbijskich. Aby je otrzymać, wystarczy się jedynie zarejestrować na stronie bukmachera. Potrzebne będzie do tego jedynie ukończone 18 lat oraz ważny numer telefonu oraz adres mailowy. Bukmacher skrócił formalności do minimum i nie wymaga od swoich użytkowników weryfikacji dokumentu tożsamości. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą obstawiać zakłady całkowicie anonimowo. To jednak jeszcze nie wszystko – dla graczy przygotowano również wiele innych promocji – np. piątkowy bonus doładowania, bonusy za przegrane zakłady oraz wiele innych.

22BET Kolumbia – łatwa w nawigacji, przejrzysta strona

Obstawianie zakładów jeszcze nigdy nie było prostsze! Strona 22 BET Kolumbia została zaprojektowana z troską o wszystkich użytkowników, dzięki czemu jest ona przejrzysta i prosta w nawigacji. Co prawda jednym z najczęściej stawianych jej zarzutów jeszcze do niedawna były błędy w tłumaczeniu, aczkolwiek należy zaznaczyć, że często pojawiają się one również na stronach innych bukmacherów, którzy działają na tak szeroką, globalną skalę jak 22BET Kolumbia. Warto jednak zaznaczyć, że z każdą nową odsłona strony, jej moderator stara się je skutecznie wyeliminować.

22BET Kolumbia – dostęp do zakładów i gier z całego świata

To zdecydowanie największa z zalet 22BET Kolumbia. Bukmacher ten oferuje szeroki dostęp do gier i zakładów – nie tylko z Kolumbii, ale i całego świata. Po zarejestrowaniu gracze mogą uzyskać również dostęp do Kasyna online oraz gier typu poker. Najwięcej dokonywanych na 22BET Kolumbia zakładów dotyczy jednak gier sportowych – wedle zapewnień bukmachera aż 95% z nich dotyczy piłki nożnej.

22BET Kolumbia – elastyczne limity zakładów i szybkie wypłaty

Kolejną zaletą 22BET Kolumbia jest kwota obstawianych zakładów, która jest elastyczna. Jej wysokość zmienia się w zależności od wybranego sportu, czy ligi. Kwoty minimalnych zakładów są niskie, np. w przypadku Mistrzostw Europy UEFA minimalna wartość zakładu wynosi zaledwie 800 pesos. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku większości z gier nie ma maksymalnych limitów zakładów, dzięki czemu gracze mogą obstawiać dowolnie wybrane przez siebie sumy. Dużą swobodę 22Bet Kolumbia zapewnia swoim graczom również pod względem wypłat. Zarobione pieniądze można wypłacić w każdym, dowolnie wybranym momencie – zarówno przelewem na konto, jak i np. w postaci kryptowalut. Wszystko to sprawia, że bukmacher ten pod wieloma względami nie ma sobie równych.


Istotne wiadomości