Wazamba

Wazamba_logo
Bonus

100€

Bukmacher Wazamba, jest długo oczekiwanym produktem 2019 roku. Już na samym początku działalności, witryna ta zdobywała wielu fanów. Bukmacher ten, ma sporo różnych zalet, które mogą mu pozwolić przebić się zdecydowanie na teraźniejszym rynku, a nawet stać się numerem jeden pośród konkurencji. Niezwykle atrakcyjny bonus na powitanie, nowoczesna witryna wyposażona w cieszące oczy obrazy, oraz opcja stworzenia własnego awatara i sporo więcej. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tego bukmachera.

➕ Wady oraz zalety bukmachera Wazamba

Pośród zalet, które posiada bukmacher Wazamba, warto jest wymienić:

 • sporo dostępnych metod płatnośći,
 • spory cashback 15%,
 • łatwa premia na starcie do 100 €,
 • bardzo atrakcyjna, oraz kolorowa grafika.

Bukmacher Wazamba posiada niewątpliwie także pewne wady, a wśród nich:

 • wymogi w programie lojalnościowym, są dosyć wygórowane,
 • styl oraz design, może wydawać się niektórym osobom nazbyt infantylny.

💰 Bukmacher Wazamba – bonus na powitanie

Wazamba-1Bonus, który czeka na zupełnie nowych użytkowników u bukmachera Wazamba, to 100 procent bonusu do kwoty 100 €, przy dokonaniu pierwszego z depozytów udostępnionymi sposobami. Jakby było jeszcze tego mało, można dostać spiny za darmo w ilości 200 do skorzystania na najlepszych spośród slotów online. Żeby móc skorzystać z promocji, trzeba dokonać wpłaty depozytu o wartości minimum 45 złotych. Wymogi, co do obracania bonusem, standardowo wynoszą 30 razy na automatach online.

Spiny darmowe, przyznawane są do kont gracza w roli zestawu 200, po 20 spinów każdego dnia przez dziesięć dni. Pierwsza z dawek spinów, będzie na naszym koncie użytkownika, już po etapie zaksięgowania depozytu. Reszta, będzie dodawana w sposób automatyczny po upływie doby. Jeżeli darmowe spiny, nie będą przyznane w sposób automatyczny do naszego profilu, należy skontaktować się z obsługą klienta, aby ta zrobiła to manualnie.

Opisany tutaj bonus, można bardzo szybko aktywować, stosując się do poniższej instrukcji:

 • założenie konta gracza u bukmachera Wazamba – należy wcisnąć opcję chcę zagrać, po czym zostaniemy bardzo szybko przeniesieni do właściwego adresu. Miejmy na uwadze konieczność potwierdzenia własnego adresu mailowego,
 • doładowanie własnego konta za minimum 45 złotych, przy dokonaniu wyboru dowolnego sposobu płatności,
 • nasz bonus, będzie przyznany w sposób automatyczny: na naszym koncie podwoi się pierwszy spośród depozytów i pojawią się zupełnie darmowe spiny.

100 € bonus – rejestracja100 € bonus – rejestracja

🎲 Bukmacher Wazamba – gry

Wazamba-2Bukmacher Wazamba umożliwia granie w niemalże każdą grę od uznanego na rynku dewelopera. Na graczy czeka wiele automatów, nie tylko klasyków, które są wszystkim znane, ale także tych mniej popularnych, ale nie mniej ciekawych slotów. Znaleźć można tam nawet gry na licencjach telewizyjnych oraz filmowych, a zatem mamy szansę zagrania o rzeczywiste pieniądze. Nie brak jest także gier na żywo. Jeżeli odważymy się na zagranie z krupierem live, możemy dokonać wyboru spośród najlepszych gier, takich jak chociażby Lighting Roulette czy Live Baccarat. Warto jednakże bawić się nie tylko w ograne, oraz klasyczne karciane gry i ruletkę, ale również nieco bardziej oryginalne rozgrywki na żywo. Z krupierem, zagramy także w Monopoly, które czerpie inspiracje z niezwykle rozpowszechnionej planszowej gry.

✔️ Wazamba – rejestracja

Zarejestrowanie się jako gracz u bukmachera Wazamba jest bardzo przyjemne i łatwe. Operator ten wychodzi do nas z inicjatywą i już podczas zakładania konta mamy możliwość dokonania wyboru bohatera, który stanie się naszym awatarem w grach.

A oto etapy rejestracji krok po kroku:

 • wybranie spośród trzech, własnego bohatera. Następnie należy podać własny adres mailowy, nazwę użytkownika, login, numer telefonu oraz hasło. Pamiętajmy o zaznaczeniu zgody na poczet przetwarzania osobowych danych, poznaniu warunków regulaminu. Mamy również możliwość dostania informacji na temat promocji i bonusów, niemniej nie jest to obowiązkowe pole. Później, musimy już tylko przejść do kolejnego z etapów poprzez kliknięcie odnośnika ,,następny krok”,
 • podanie swojego imienia oraz nazwiska, adresu, daty urodzenia, preferowanej waluty, jak i państwa,
 • potwierdzenie za pomocą przycisku rejestracji. Później, należy sprawdzić mailową skrzynkę i kliknąć w aktywacyjny link, który trafi na naszą pocztę.

💵 Wazamba – premie dla osób będących stałymi klientami

Wazamba-3Poza dodatkiem na start, Wazamba posiada sporo innego typu okazji dla użytkowników. Raz w tygodniu, otrzymać możemy reload bonus, który dodaje nam 50 darmowych spinów tylko za 20 € wpłaty. Jeszcze lepszy, będzie weekendowy reload bonus, który zapewnia nam 50 procent premii od depozytu, nawet do poziomu 2500 złotych, jak i 50 zupełnie darmowych spinów, tylko w przypadku wpłaty minimalnej na poziomie 50 euro. Celem otrzymania bonusu, trzeba wykonać wpłatę w piątek, sobotę oraz w niedzielę. Następną spośród ofert promocyjnych, będzie dosyć wysoki cashback, zwracający nam kwotę na poziomie 5-15 procent środków. Dokładka kwota cashbacku zależna będzie od statusu danego gracza, zaś maksymalny zakład za granie bonusowymi środkami, pozyskanymi dzięki tejże premii, to 20 zł.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор