Intro

22bet metody wpłat

22bet_deposit

Większość graczy korzystających z usług zakładów bukmacherskich oraz kasyn internetowych docenia duża ilość metod wpłat, oraz wypłat do wyboru. W rzeczywistości niektórzy konsumenci pokładają na tyle dużo zaufania w pewnych metodach depozytu, że korzystają tylko z miejsc, które współpracują z ich ulubionymi firmami. Z tego względu należy pochwalić operatora bet22. Ponieważ właściciel serwisu zadbał o to, aby gracze mieli dostęp do najpopularniejszych metod płatności. Co więcej, znajdziemy tam nawet niektórych z niszowych opcji wpłat, takich jak kryptowaluty. Metody płatności wybrane przez 22bet są niezawodne i szybkie. Znajdziemy tam najbardziej zaufane i najczęściej wykorzystywane formy transakcji na świecie. Powszechnie stosowanymi metodami wpłaty przez użytkowników 22bet są karty Visa oraz Mastercard. Charakteryzują się prostotą i szybkimi przelewami. Wpłaty wykonane za pośrednictwem tych operatorów są niemal natychmiastowe. Większość wpłat w sieci 22bet nie wymaga dodatkowych opłat transakcyjnych. Jeżeli już ich wymagają, są zredukowane do bardzo małych kwot.

Kolejną zaletą związaną z metodami płatności w 22bet są opcje i limity wpłat w serwisie. Opcje wpłat w 22bet obejmują zarówno tradycyjne banki, jak i pozabankowe portfele elektroniczne, takie jak PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Powyższe metody zasilają konto niemal natychmiast po zleceniu przelewu. Czas oczekiwania czasami zajmuje dosłownie mniej niż 15 sekund. Chociaż operator 22bet nie pobiera opłat od powyższych metod płatności, pamiętajmy o tym, że niektórzy operatorzy bankowi naliczają dodatkowe opłaty transakcyjne za przelewy międzynarodowe. Dlatego też płatność za przelew może różnić się w zależności od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. W przypadku płatności za pośrednictwem systemu Skrill operator 22bet akceptuje jedynie depozyty wykonane poprzez e-mail, który wykorzystaliśmy podczas rejestracji konta w jego serwisie. Upewnij się, że podczas używania Skrilla korzystasz z tego samego maila, na którym zarejestrowałeś konto w 22bet.

Najważniejszym krokiem jest jednak upewnienie się co do tego, że nasze konto zostało aktywowane. W przeciwnym wypadku dokonanie depozytu nie będzie możliwe. Pamiętajmy o tym, aby podać wiarygodne informacje dotyczące naszego miejsca zamieszkania oraz danych osobowych, a następnie potwierdzić je za pośrednictwem dokumentów. Maksymalny limit depozytu w 22bet jest uzależniony przede wszystkim od ustawień banku lub parabanku, z którego wpłacamy pieniądze. Z kolei minimalna kwota wpłaty waha się od jednego do 10 euro w zależności od wybranej metody płatności. Dobrą wiadomością dla osób, które cenią sobie portfele internetowe, jest to, że 22bet akceptuje wpłaty za pośrednictwem Netellera. Pamiętajmy również o tym, że jesteśmy zobowiązani wypłacić pieniądze w taki sam sposób, w jaki wpłaciliśmy je do serwisu. Oznacza to, że jeżeli dokonaliśmy depozytu za pomocą karty Visa i chcemy wypłacić pieniądze, 22bet zleci przelew na naszą kartę Visa. Przykładowo nie możemy zapłacić Visą, a następnie wypłacić na konto Neteller lub Skrill.


Istotne wiadomości