Intro

22bet Finlandia

Zakłady bukmacherskie są najczęściej wybierane wśród osób, które oczekują od sportu czegoś więcej – możliwości dodatkowego zysku. Skąd się bierze sukces zakładów bukmacherskich? Sprawdziłem to i w tej recenzji prezentuję informację odnośnie 22bet Finlandia. W niej znajdziecie informacje odnośnie oferty, obsługi klienta czy też aktualnych bonusów.

Założenie konta 22bet Finlandia, weryfikacja tożsamości

Zacznijmy od oceny procedury zakładania konta – tutaj bez zaskoczenia, 22bet Finlandia plasuje się wśród topowych międzynarodowych operatorów bukmacherskich. Wystarczyło kilka minut na wypełnienie formularza i weryfikację KYC (Know Your Customer – chodzi o procedurę, która polega na potwierdzeniu tożsamości gracza np. poprzez przesłanie aktualnego paszportu, prawa jazdy lub dowodu osobistego)

22bet Finlandia obsługa klienta

Odnośnie działu wsparcia bukmachera 22bet Finlandia – jestem pod ogromnym wrażeniem. Uzyskanie kontaktu jest szybkie, wygodnie i nie sprawia żadnych trudności. Ten operator bukmacherski oferuje swoim klientom dział wsparcia za pomocą czatu na żywo, kontaktu mailowego lub telefonicznego. Bez wątpienia 22bet Finlandia stawia na transparentność wobec swoich klientów.

PS dział wsparcia jest milutki – miałem problem z rejestracją, okazało się, że próbowałem zweryfikować się w oparciu o przeterminowane prawo jazdy, nie byłem tego świadomy. Odpowiedź uzyskałem w mniej niż 5 minut, mimo że wina była po mojej stronie to uzyskałem kompleksową pomoc w dalszej rejestracji, finalnie na 22bet Finlandia zarejestrowałem się używając aktualnego paszportu.

22bet Finlandia metody wpłat i wypłat, obsługiwane waluty

22bet Finlandia po raz kolejny plasuje się bardzo wysoko w rankingu – ogromna ilość możliwości wpłat z wykorzystaniem międzynarodowych pośredników, co więcej – wpłaty można również dokonać za pomocą kryptowalut, np. bitcoina.

U bukmachera 22bet Finlandia obsługiwane są niemalże wszystkie waluty, w tym oczywiście euro, dolar amerykański, funt, ale także bardziej niszowe waluty jak np. korona czeska. Gdyby jednak pojawił się problem z wpłatą określonej waluty – można skorzystać z płatności kartą z automatycznym przewalutowaniem. 22bet Finlandia oprócz kart płatniczych akceptuje płatności mobilne, operatorów internetowych takich jak Neteller czy też Skrill. Oprócz tego klienci 22bet Finlandia mogą używać kart prepaid (paysafecard) czy też standardowej bankowości internetowej.

22bet Finlandia oferty specjalne

Większość bukmacherów, w tym 22bet Finlandia dla swoich klientów ma przygotowane oferty promocyjne, których celem jest zachęcenie do skorzystania z oferty. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ konkurencja na rynku zakładów sportowych jest ogromna, jednakże z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że 22bet Finlandia poradziłby sobie bez ofert specjalnych – sposób w jaki prowadzą działalność i jak traktują klientów wystarczy do ocenienia 22bet Finlandia bardzo pozytywnie. Bonus początkowy u omawianego bukmachera wynosi 122% pierwszej wpłaty. To więcej niż przeciętna kwota bonusu, limit wynosi do 122 euro (lub przelicznik w lokalnej walucie).

Na koniec dobra informacja dla osób, które po wyborze bukmachera wolą zostać na dłużej, 22bet Finlandia zaskakuje swoich graczy cyklicznymi promocjami, dla przykładu – depozyty dokonywane w piątek mogą kwalifikować się do promocji.


Istotne wiadomości