Intro

22bet wersja mobilna

22bet_mobile

W przypadku ponad dziesięciu lat działania na rynku operator kasyna 22bet musiał w końcu zdecydować się na opracowanie aplikacji mobilnej. W dzisiejszych czasach coraz więcej klientów korzysta z usług internetowych za pośrednictwem telefonów. Jeżeli usługodawcy nie dostosują swoich wymagań, stracą pewną dozę klienteli. Firma 22bet zaprasza graczy do rozgrywki przy pomocy dedykowanej ku temu wygodnej aplikacji. Mobilna wersja kasyna pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji, które są dostępne na stronie desktopowej. Być może sytuacja podniesie na duchu wielu graczy, którzy wolą zaczerpnąć nieco rozrywki, gdy są poza domem. Dzięki aplikacji na Android lub iOS możesz obstawiać zakłady bukmacherskie, lub grać w gry slotowe gdziekolwiek jesteś. Aby pobrać aplikację, wystarczy, że odwiedzimy stronę główną operatora 22bet. Następnie klikniemy zieloną ikonkę z napisem instalacja, która znajduje się w górnej części strony. Musimy zezwolić, aby smartfon mógł pobierać pliki z nieznanych źródeł. Ponieważ apka znajduje się poza sklepem play. Kiedy dostosujemy ustawienia telefonu, aplikacja pobierze się i zainstaluje bez naszej ingerencji. Po chwili kasyno 22bet w naszym telefonie będzie gotowe do obsługi. Wystarczy, że zalogujemy się za pomocą danych do naszego konta.

Nie tylko użytkownicy Androida mogą cieszyć się z nielimitowanej rozgrywki poza domem. Klienci 22bet, którzy korzystają z iOS, również mogą zainstalować aplikację do gry. Użytkownicy Iphonów mogą cieszyć się równie dużą ilością funkcji na swojej aplikacji mobilnej, co właściciele systemów Android. Musimy jednak pamiętać o tym, aby zmienić ustawienia w naszym App Store, zanim pobierzemy 22bet na systemy iOS. Ponieważ operator posiada licencję na Cyprze, aplikacja wymaga od nas przestawienia pewnych ustawień. Jako użytkownicy systemów iOS, powinniśmy przestawić nasz kraj pochodzenia w App Store na Cypr. W przeciwnym wypadku system odrzuci pobieranie aplikacji 22bet. Przyjrzyjmy się zatem temu, w jaki sposób prezentuje się mobilna wersja 22bet.

Warto zaznaczyć, że operator 22bet nie tworzył wcześniej zbyt wielu aplikacji mobilnych. Wcześniej jedynym sposobem na rozgrywkę poza domem było zalogowanie się bezpośrednio z płaszczyzny przeglądarki na telefonie. Mobilna wersja strony również ma pewne zalety. Jest szybka, a jej szata graficzna została doskonale dostosowana do wyświetlania na telefonach. Co więcej, najważniejszą zaletą gry na mobilnej stronie jest to, że nie musimy pobierać żadnych dodatkowych plików na swoje urządzenie. Jeśli chcemy rozpocząć rozgrywkę za pośrednictwem urządzenia mobilnego, wystarczy, że zalogujemy się na wcześniej zarejestrowanym koncie. W prawym górnym rogu strony znajdziemy dwa przyciski. Jeden służy do rejestracji, z kolei drugi do logowania. Kiedy klikniemy trzy paski w prawym górnym rogu, otworzymy wysuwane menu. Wówczas pokaże nam się wiele opcji do wyboru. Możemy stąd przejść do różnych sekcji kasyna. Na przykład do gier lub zakładów bukmacherskich.


Istotne wiadomości