Intro

22Bet Słowenia

Słowenia jest dosyć skomplikowanym krajem, w którym brakuje wielu rozwiązań prawnych, a inne są często złe. W przypadku prawa związanego z legalnością działalności hazardowej wszelkiej maści, jest to jedno z najbardziej restrykcyjnych państw na świecie. Na rynku lokalnym monopol dzierży jedna firma, która powiązana jest rzecz jasna z władzami rządowymi, a prawo internetowych gier bukmacherskich praktycznie nie istnieje. Jak wygląda to z bliska? Jakie są alternatywy? Dlaczego warto wyróżnić firmę 22Bet Słowenia?

Jak wygląda prawo hazardowe w Słowenii?

Słoweńskie prawo hazardowe jest bardzo restrykcyjne. Prawdę mówiąc, na rynku stacjonarnym, w którym można wpłacić gotówkę na zakład działa tylko i wyłącznie jeden, legalny bukmacher – Sportna Loterija, która ma pełen monopol i istnieje już od 1996 roku. Rzecz jasna, dzięki takiemu stanowi rzeczy, władze skarbowe mają pełen dostęp do informacji o zawartych zakładach i ewentualnych wygranych (oraz, rzecz jasna, odprowadzonych podatkach).

Jeśli chodzi o internetową działalność bukmacherów to stan prawny jest stosunkowo skomplikowany – oficjalną platformą słoweńską jest oczywiście ta, która ma monopol na gry hazardowe w Słowenii, ale poza tym nie istnieją żadne przeciwwskazania do tego, aby korzystać z zagranicznych serwisów (które mają odpowiednie lokalizacje językowe), ponieważ brakuje odpowiednich ustaw, które mogłyby w jakikolwiek sposób ustabilizować stan prawny dotyczący tej gałęzi działalności hazardu. Część graczy rynkowych zrezygnowała z działalności w tym kraju, ale na rynku istnieje kilka silnych marek, jak chociażby 22Bet Słowenia.

Słowenia – najpopularniejsi internetowi bukmacherzy.

Na rynku bukmacherskim bałkańskiego kraju nie ma takiej różnorodności wśród firm bukmacherskich, jak chociażby w Polsce. Jak wspomniano w poprzednim akapicie, jedynym, w pełni i całkowicie legalnym podmiotem działającym w tej gałęzi biznesu jest firma Sportna Loterija, co jednocześnie przekłada się na największa popularność wśród mieszkańców tego kraju.

Jednakże, z racji tego, że natura nie znosi próżni, w Internecie można znaleźć większa ilość ofert zakładów, z czego najbardziej rozpoznawalnymi markami są:

  • Betway,
  • 888 sport
  • Bet365
  • 22Bet Słowenia

Czym wyróżnia się 22Bet Słowenia na tle innych bukmacherów w tym kraju?

22Bet Słowenia nie bez przyczyny w błyskawicznym czasie (zaledwie trzy lata) wyrobiła sobie bardzo solidną pozycję na tamtejszym rynku. Jest to jedna z najlepszych opcji dostępnych w bardzo restrykcyjnie nastawionej do hazardu Słowenii, za czym przemawia kilka atutów:

  • 22Bet Słowenia ma jedną z największych ofert zakładów wśród na rynku – można tu znaleźć zarówno sporty indywidualne, jak np. tenis, biathlon czy boks, jak i drużynowe – m. In. koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna czy hokej na lodzie.
  • Zakłady Bukmacherskie 22Bet Słowenia mają dla każdego nowego użytkownika prezent – 100% bonusu w zakładzie do 122 Euro.
  • Inną ofertą specjalną 22Bet Słowenia jest piątkowe podwojenie zakładu (do 100 Euro) czy bardzo intrygujące rozwiązanie w przypadku złej serii w zakładach. Po 20 przegranych z rzędu, otrzymuje się możliwość zagrania dowolnego zakładu za darmo – wkład może wynosić 2, 5 lub 10$.
  • Możliwości płatności – 22Bet Słowenia ma do zaoferowania ponad dwieście metod wpłaty kapitału na konto oraz wypłaty wygranych. W szerokiej gamie portfeli elektronicznych można znaleźć chociażby platformę PayPal. Istnieje też możliwość połączenia konta na stronie z kartą kredytową.

Jeśli zamierzasz skorzystać z usług 22Bet Słowenia pamiętaj – graj odpowiedzialnie.


Istotne wiadomości