Intro

22bet support

22bet_contact

Obsługa klienta serwisu 22bet cieszy się dużą ilością pozytywnych opinii. Jako użytkownicy możemy skorzystać z trzech form supportu, które oferuje operator. Wymiana wiadomości mailowych, rozmowa telefoniczna lub czat na żywo z konsultantem, który odpowie na nasze prośby. Warto przy tym zaznaczyć, że support 22bet jest dostępny przez całą dobę. Dlatego możemy liczyć na to, że pomogą nam rozwiązać problemy niezależnie od tego, o której godzinie nam się przytrafią. Jeżeli chcemy uzyskać dostęp do sekcji kontaktowej i wybrać preferowaną opcję kontaktu, wystarczy, że przewiniemy stronę na sam dół. Znajdziemy tam napis Contact our support team for 24/7. Po kliknięciu witryna przekieruje nas do formularza kontaktowego. Otrzymamy wówczas możliwość wyboru preferowanej przez nas opcji kontaktu z supportem 22bet. Kontakt z przedstawicielem obsługi klienta za pośrednictwem rozmowy telefonicznej jest całkowicie darmowy. Jeżeli jednak nie chcemy porozmawiać osobiście, zawsze możemy napisać do supportu poprzez maila lub czat z konsultantem.

Po wybraniu kontaktu za pośrednictwem maila strony odtworzy szablon, który musimy uzupełnić. W tym celu powinniśmy wpisać imię, nazwisko, nasz adres mailowy. Następnie w polu przeznaczonym na zapytanie, opisujemy problem, który się nam przytrafił. Po odebraniu naszej wiadomości support 22bet przeczyta ją i odpowie nam, wysyłając wyjaśnienie bezpośrednio na podany przez nas adres mailowy. Aby potwierdzić wysłanie przygotowanej wiadomości, musimy kliknąć zielony przycisk znajdujący się pod polem przeznaczonym na zapytanie. W większości przypadków support 22bet odpowiada w ciągu 24 godzin. Czasami okres oczekiwania na uzyskanie odpowiedzi może się przedłużyć, ponieważ zależy on od tego, jak wiele oczekujących zapytań jest w systemie. Jeżeli trafimy na moment, gdzie niewiele osób wysłało podobne zapytania, prawdopodobnie otrzymamy odpowiedź na nasze pytanie jeszcze szybciej. Jeżeli jednak wolimy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem obsługi klienta 22bet, możemy skorzystać z bezpłatnej infolinii. Numer telefonu znajdziemy w zakładce kontaktowej.

Mimo wszystko najłatwiejszą i najczęściej wybieraną przez klientów opcją kontaktową jest tak zwany czat na żywo. Dzięki tej funkcji możemy połączyć się bezpośrednio z pracownikiem obsługi klienta 22bet i wymienić z nim kilka wiadomości. W ten sposób mamy pewność co do tego, że support 22bet rozwiąże nasze kłopoty w czasie rzeczywistym. Pracownicy serwisu są pomocni i dokładają wszelkich starań co do tego, aby rozwiać wątpliwości klientów. Poruszając się po kategoriach związanych z obsługą klienta, widzimy, że szata graficzny strony została dopracowana na naprawdę wysokim poziomie. Opis usług jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawigacja między funkcjami operatora 22bet jest intuicyjna. Nawet osoby, które nie mają doświadczenia w obsłudze podobnych serwisów kasynowych lub zakładów bukmacherskich na pewno poradzą sobie z obsługą portalu. Jeżeli nie, zawsze mogą skorzystać z zapytania do supportu 22bet.


Istotne wiadomości