Intro

22bet rejestracja

Jeżeli chcemy uzyskać dostęp do wszystkich przywilejów, które ma do zaoferowania kasyno 22bet, powinniśmy założyć darmowe konto. Nie należy jednak przejmować się tym procesem. Zakładania konta w 22bet jest niezwykle łatwe. Wystarczy niecała minuta związana z wypełnieniem danych i wymyśleniem nazwy użytkownika oraz hasła. W kasynie internetowym możemy zarejestrować się za pośrednictwem dwóch metod. Jedna polega na zapisaniu konta poprzez podanie swojego adresu mailowego. Druga opcja polega na połączeniu konta w kasynie z kontem w mediach społecznościowych. Możemy w tym celu wykorzystać na przykład aktywne konto na Facebooku. Następnym krokiem rejestracji jest wprowadzenie naszych danych osobowych. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych rubryk należy przejść do zweryfikowania konta. Konto musi zostać aktywowane, zanim złożymy swój pierwszy depozyt pieniężny. Podczas uzupełniania formularza serwis poprosi nas o podanie następujących danych:

  • Imię;
  • Nazwisko;
  • Waluta użytkowa;
  • Kraj zamieszkania;
  • Numer telefonu;
  • Hasło do konta.

Pamiętajmy o tym, aby podczas weryfikacji konta podać informacje zgodne z prawdą. Podawanie fałszywych danych osobowych może kolidować z prawem, ponieważ wiąże się z wyłudzeniem należności podatkowych z tytułu pieniędzy, które możemy zarobić za pośrednictwem kasyna 22bet. Jeżeli zdecydujemy się na zarejestrowanie konta za pośrednictwem mediów społecznościowych, musimy pamiętać o tym, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych. Operator kasyna musi uzyskać wgląd do naszego profilu w social mediach, aby potwierdzić zgodność danych osobowych. Wystarczy, że wyrazimy podczas logowania zgodę na dostęp do informacji o profilu. Po wykonaniu tej operacji otrzymujemy dostęp do wygodnej opcji logowania. Możemy zalogować się do 22bet, używając konta w mediach społecznościowych. Pamiętajmy jednak o tym, że kluczowym krokiem jest sam proces weryfikacji. Operator jest zobowiązany do potwierdzenia, że znajdujemy się we właściwej jurysdykcji. Jego obowiązkiem jest też upewnienie się, czy klient jest pełnoletni. Jeżeli nie potwierdzi dwóch powyższych aspektów, nie może przyznać nam legalnego dostępu do kasyna 22bet.

Jeśli chodzi o sam przebieg procesu weryfikacyjnego, wymaga on, przesłania pewnych dokumentów, które poświadczą o prawdziwości naszych danych osobowych. Dopóki nie przejdziemy przez ten proces, wpłata środków do gry będzie niemożliwa. Za pośrednictwem takiego systemu operator 22bet zapewnia nam bezpieczeństwo przed oszustwami, wyłudzaniem tożsamości oraz chroni nasze pieniądze. Aby potwierdzić nasze imię i nazwisko wystarczy, że dostarczymy zdjęcie dowodu osobistego lub prawa jazdy. Możemy dostarczyć takie potwierdzenie za pośrednictwem kamerki internetowej. Z kolei do potwierdzenia miejsca zamieszkania możemy wykorzystać jeden z rachunków za usługi. Przykładowo, istnieje możliwość potwierdzenia naszego adresu za pośrednictwem rachunku za prąd. Musimy jedynie pamiętać o tym, aby rachunek nie był datowany na dalej niż 3 miesiące.


Istotne wiadomości